Show Order Summary
107,00zł
Product Subtotal
Program Błyskawicznego Odchudzania - Specjalna Okazja   × 1 107,00
Subtotal 107,00
Total 107,00
Zaoszczędzono 930,00 (Zawiera podatki)

Twoje informacje

Twoje dane

Informacje dodatkowe

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Program Błyskawicznego Odchudzania - Specjalna Okazja   × 1 107,00
Kwota 107,00
Łącznie 107,00
Zaoszczędzono 930,00 (Zawiera podatki)

Forma płatności

  • PayU jest wiodącym dostawcą usług płatniczych obecnym na 16 rozwijających się rynkach na całym świecie.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

1) Wejdź do środka, po 30 dniach zdecydujesz czy było warto, a jeśli nie:

👉 Natychmiast zwrócę Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

2) Jeśli w ciągu 14 dni nie schudniesz minimum 4kg i nie podniesiesz swojej energii*:

👉 Natychmiast zwrócę Ci pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

*Musisz przerobić cały kurs, zastosować wiedzę w praktyce i trzymać się wytycznych przez minimum 30 dni.

Daję tak szaloną gwarancję dlatego bo wiem że: moja metoda jest skuteczna, sama się broni, a Ty osiągniesz swoje rezultaty. Inaczej oferowanie takiej gwarancji by mi się nie opłacało:)

Co otrzymasz?

Konkretny program Wideo z prezentacją, który pokaże Ci krok po kroku co robić aby szybko, zdrowo i łatwo schudnąć bez głodowania, ćwiczenia, efektu jojo czy liczenia kalorii. Gotowy do wdrożenia system, który możesz zastosować od razu “Dziś oglądasz jutro chudniesz” System, którego poznanie zajmuje mniej niż godzinę a stosowanie 10-15 minut dziennie.

Dzięki programowi dowiesz się:

Opinie

“Jestem pełna podziwu dla umiejętności interpretowania wyników jaką posiada Grzegorz. Trafiając do niego na konsultację miałam nadciśnienie, niedoczynność tarczycy i problemy z cieśniami w nadgarstkach. Wszystkie te dolegliwości ustąpiły a wraz z nimi 17kg. Opinię piszę po ponad dwóch miesiącach od rozszerzenia diety i nie, nie mam efektu jojo."
Patrycja Jabłońska
Poleca
“Dla mnie super. 22 kilo w 3miechy...trzeba się trzymać zaleceń i wszystko gra. Grzegorz jest super, rozumie dużo, odpowiada na każde moje pytania.... Ja czuję się świetnie, wyniki są ok wszystkie. Czego chcieć więcej?:)"
Marysia Wróblewska
Poleca
“Serdecznie polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają nad zmiana swojego odżywiania aby pozwoli na to by Grzegorz otoczył ich swoim wsparciem. Konsultacje przebiegają w przyjaznej atmosferze gdzie wyjaśnia wszystkie szczegóły diety oraz odpowiada na wszystkie pytania. W trakcie diety nie ma problemu z kontaktem, odpisuje na wiadomości z pytaniami. Na swoim przykładzie zjechałem w dół w 6 tygodni 13 kg, a jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa. Dziękuje Grzegorz, działamy dalej! 🤝👍”
Wojtek Ryba
Poleca

© 2023 Ketodietetyk.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone